Godziny do dyspozycji Rodziców

 

 

l. p

 

Nazwisko i imię

 

 Dzień tygodnia

Godzina

1.

Andruszkiewicz Wojciech

doradca metodyczny

matematyka

Piątek

9.45 – 10.30

2.

Bogdanowicz Barbara

język polski

Środa

8.50 – 9.35

3.

Białek Łukasz

przedmioty zawodowe

Poniedziałek

14.10 – 14.55

4.

Bondarczuk Marta

język angielski

Czwartek

9.45 – 10.30

5.

Borucki Marek

przedmioty zawodowe

Czwartek

10.45 – 11.30

6.

Daniszewski Marcin

przedmioty zawodowe

Poniedziałek

11.30 – 12.20

7.

Dziadura Małgorzata

przedmioty zawodowe

Środa

8.00– 8.45

8.

Stopa Jerzy

matematyka

Poniedziałek

14.10 – 15.00

9.

Furtak Bartosz

przedmioty zawodowe

Środa

10.45 – 11.30

10.

Gawroński Adam

przedmioty zawodowe

Środa

10.45 – 11.30

11.

Goławski Jakub

przedmioty zawodowe

Piątek

9.45 – 10.30

12.

Górski Grzegorz

przedmioty zawodowe

informatyka

Wtorek

10.45 – 11.30

13.

Hiszpańska Anna

język niemiecki

Czwartek

9.45 – 10.30

14.

Iwaniec Jarosław

język angielski

Piątek

10.45 – 11.30

15.

Jabłońska Anna

historia

historia i społeczeństwo

wychowanie fizyczne

Wtorek

9.45 – 10.30

16.

Jackiewicz Nina

przedmioty zawodowe

Wtorek

9.45 – 10.30

17.

Jaroń Piotr

przedmioty zawodowe

geografia

Piątek

9.45 – 10.30

18.

Jurkiewicz Iwona

przedmioty zawodowe

Poniedziałek

11.35 – 12.20

19.

Kalinowska Ewa

chemia

matematyka

Środa

 10.45 - 11.30

20.

Karulak Małgorzata

fizyka

Środa

11.35 – 12.20

21.

Kołodziejska Agnieszka

religia

Czwartek

11.35 – 12.20

22.

Lis Tomasz

przedmioty zawodowe

Środa

11.35 – 12.20

23.

Łabędzki Grzegorz

wychowanie fizyczne

Poniedziałek

9.45 – 10.30

24.

Łokuciejewska Danuta

historia

historia i społeczeństwo

Środa

9.50 – 10.30

25.

Machura Jacek

przedmioty zawodowe

Piątek

10.45 – 11.30

26.

Madziewicz Anna

przedmioty zawodowe

informatyka

Wtorek

11.35 – 12.20

27.

Materna Jan

religia

Czwartek

8.50 – 9.35

28.

Marcinkiewicz Mateusz

przedmioty zawodowe

Środa

9.45 – 10.30

29.

Opała Krzysztof

przedmioty zawodowe

Czwartek

13.20 – 14.05

30.

Pniewski Mariusz

język angielski

Poniedziałek

10.45 – 11.30

31.

Połomski Henryk

przedmioty zawodowe

Wtorek

10.45 – 11.30

32.

Rejzner Maciej

wychowanie fizyczne

Środa

12.30 – 13.15

33.

Róziecka Maria

przedmioty zawodowe

Czwartek

8.00 – 8.45

34.

Salczyńska Alicja

język polski

wiedza o kulturze

Czwartek

10.45 – 11.30

35.

Sankowski Jarosław

wychowanie fizyczne

Czwartek

13.20 – 14.05

36.

Sarnowska Aleksandra

język niemiecki

Poniedziałek

11.35 – 12.20

37.

Suświłło Krzysztof

fizyka

Poniedziałek

8.45 – 9.30

38.

Symonajć Bożena

język polski

wiedza o kulturze

Poniedziałek

13.20 – 14.05

39.

Szefler Hanna

biologia

wychowanie fizyczne

Poniedziałek

9.35 – 10.45

40.

Tatar Małgorzata

matamatyka

Wtorek

14.10 – 14.55

41.

Waszkielis Katarzyna

fizyka

matematyka

piątek

8.50 – 9.30

42.

Węgrecki Grzegorz

edukacja dla bezpieczeństwa

Czwartek

12.30 – 13.15

43.

Wiszomirski Andrzej

wychowanie fizyczne

Wtorek

10.45 – 11.30

44.

Wiśniewska Aleksandra

język angielski

Piątek

9.45 – 10.30

45.

Zawicki Konrad

przedmioty zawodowe

Czwartek

8.50 – 9.30

46.

Ziętek Ewa

matematyka

przed planowaną wizytą proszę o kontakt

e.zietek@zset.olsztyn.pl

Poniedziałek

9.40 – 10.30

 


WSTECZ

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych ul. Bałtycka 37 A 10- 144 Olsztyn


Technikum Olsztyn – Szkoła Zawodowa Olsztyn © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo