40-lecie Szkoły

DZIĘKI WSPOMNIENIOM – JESTEŚ …”

40 lat minęło….

Zbliżający się Jubileusz Elektronika jest okazją do odbycia sentymentalnej podróży w przeszłość, wspomnień, które z perspektywy czasu stają się bardziej znaczące, przywołania obrazów z miejsc, w których zostawiliście cząstkę swojego życia.

Święto Elektronika to święto Absolwentów, Uczniów, Pracowników , Rodziców, ludzi, którzy oddali Szkole swój entuzjazm, serce, wiedzę, umiejętności.

Będzie dla nas zaszczytem i radością gościć Państwa w murach Elektronika 13 października 2017 roku. Mamy nadzieję, że ten dzień i wspólnie spędzony z nami czas dostarczy Państwu wielu niezapomnianych emocji.

Zapraszamy serdecznie!

 


Program obchodów Jubileuszu:

13.30 - 14.00           przyjmowanie Gości

       14.00                 uroczyste otwarcie obchodów 40-lecia

14.30 - 16.30   

  • spotkania Absolwentów z Nauczycielami/Wychowawcami
  • mecz piłki nożnej Nauczyciele-Absolwenci na "Orliku"
  • bufet kawowy
  • odwiedzanie szkolnych pracowni
  • odwiedzanie Bursy/Internatu

17.00 - 17.30           przyjmowanie gości w Restauracji Przystań, ul. Żeglarska

        17.30                Jubileuszowy Bankiet

  • „tańce, hulanki, swawole” z dobrym jadłem (i napitkiem we własnym zakresie)
  • ciąg dalszy snucia wspomnień prawie do białego rana

 

Tego dnia o godz. 12.30, w Parafii M. B. Saletyńskiej, odbędzie się Msza Św. dziękczynna za 40-lecie istnienia szkoły z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalsze łaski, a dla zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów o dar życia wiecznego.

 

Zgłoszenia przyjmowane są przez poniższy formularz on-line lub telefonicznie przez Sekretariat szkoły.
Gościom z daleka oferujemy  nocleg w Bursie (z piątku na sobotę).

Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa jest uiszczenie wpisowego w kwocie 50 zł  (bez uczestnictwa w Bankiecie) lub  200 zł  (z Bankietem).
Zapisy wraz z wpłatami na konto bankowe przyjmujemy do  15.09.2017 r.

Uwaga:  wpłaty po terminie nie mają statusu potwierdzenia i ulegają zwrotowi.

 

Przelew na konto:    

RADA RODZICÓW  przy ZSEiT
10-144 OLSZTYN, UL. BAŁTYCKA 37A
PKO BP ODDZIAŁ OLSZTYN
83 1020 3541 0000 5302 0010 9702

Tytuł  wpłaty:      Jubileusz,      nr zgłoszenia   

 

Dziękujemy za zainteresowanie, lista uczestników została zamknięta. Zapraszamy na następne Jubileusze :-)

Lp Imię i nazwisko Rok ukończenia
1 Mariusz Botuliński
2 Maciej Bułkowski
3 MAciej Dziadek
4 Sebastian Gołębiowski
5 ADAM GOŁGOWSKI
6 Łukasz Ołdziej
7 Krzysztof Otoliński
8 Janusz Sawicki
9 Robert Zadroga
10 Piotr Kowalczyk 1970
11 Piotr Kowalczyk 1970
12 Czesław Chełstowski 1981
13 Mirosław Głowacki 1981
14 Roman Kuriata 1981
15 Jan Martyniuk 1981
16 Dariusz Rybaczyk 1981
17 Andrzej Szymborski 1981
18 Bogdan Bojarski 1982
19 JOLANTA BUCZEL ( SAWICZ) 1982
20 Marek Dąbrowski 1982
21 Malgorzata Holownia 1982
22 Marek Kocjan 1982
23 Irena Ogrodowczyk(Szolc) 1982
24 Mirosław Pingot 1982
25 Krzysztof Zelma 1982
26 Waldemar Zimny 1982
27 Jerzy Adamowicz 1983
28 Kazimierz Brodziński 1983
29 Andrzej Gietka 1983
30 Krzysztof Górecki 1983
31 Arkady Kiełczewski 1983
32 Jacek Kowalkowski 1983
33 Zbigniew Kudrzycki 1983
34 Jacek Markowski 1983
35 Marek Nowogrodzki 1983
36 Marek Pawłowicz 1983
37 Bożena Pokojska 1983
38 Cezary Rybiński 1983
39 Andrzej Sidorowicz 1983
40 Iwona Wojdyła 1983
41 Henryk Bialy 1984
42 Adam Boguszewski 1984
43 Zbigniew Chustecki 1984
44 Andrzej Dąbrowski 1984
45 marek grzegorczyk 1984
46 Wojciech Grzeszczak 1984
47 Ewa Harasim (Olszewska) 1984
48 Robert Kaczkowski 1984
49 Wojciech Kijanko 1984
50 DARIUSZ KIKOŁA 1984
51 Janusz Lewkowicz 1984
52 Włodzimierz Łabanowski 1984
53 Cezary Małysz 1984
54 Marek Palczyński 1984
55 Agata Pawlak 1984
56 Jerzy Pilimon 1984
57 Ewa Püschner 1984
58 Tomasz Radowski 1984
59 Jarosław Sekściński 1984
60 Sławomir Swinarski 1984
61 Wiesław Szałkowski 1984
62 Piotr Szerszeniewicz 1984
63 Sławomir Wasilewski 1984
64 Dariusz Zaleśny-Zaleski 1984
65 Przemysław CHODYNA 1985
66 Dariusz Duda 1985
67 Bogdan Roceń 1985
68 Roman Szczepkowski 1985
69 CEZARY SIODLARZ 1987
70 Anna Szczepkowska (Pabich) 1987
71 Piotr Walczak 1987
72 Piotr Zaremski 1987
73 Radosław Buczek 1988
74 Mariusz Komorowski 1988
75 Beata Zaremska (Węgrocka) 1988
76 Krzysztof Baranowski 1989
77 Wojciech Chromy 1989
78 Katarzyna Dygas ( Mazurewicz) 1989
79 Paweł Jasiński 1989
80 Jacek Jurgielewicz 1989
81 Jacek Przybyszewski 1989
82 Piotr Wodzyński 1989
83 Jarosław Brzeski 1990
84 Cezary Gniadek 1990
85 Witold Kostuj 1990
86 Leszek Koziński 1990
87 Michał Niedźwiecki 1990
88 Tomasz Rodziewicz 1990
89 Sebastian Berdyński 1991
90 Wojciech Bojarczyk 1991
91 Mieczysław Cimoch 1991
92 Jacek Czechowski 1991
93 Robert d'Aystetten 1991
94 jacek guzowski 1991
95 Jerzy Hajduk 1991
96 Marek Kijek 1991
97 Tomasz Kuciejczyk 1991
98 Klaudiusz Kujawa 1991
99 Tomasz Lewicki 1991
100 Jarosław Łaszkowski 1991
101 Tomasz Ławecki 1991
102 Piotr Paltian 1991
103 Robert Papierowski 1991
104 Wojciech Pozarzycki 1991
105 jacek radziszewski 1991
106 Ireneusz Maciej Rosztajn 1991
107 Dorota Stachelek 1991
108 Rafał Targoński 1991
109 Krzysztof Umbras 1991
110 Piotr Werpechowski 1991
111 Mariusz Wichowski 1991
112 Sylwester Zaleski 1991
113 Marek Bartkowski 1992
114 Marcin Bortkiewicz 1992
115 Mariusz Burdyn 1992
116 Dariusz Chełstowski 1992
117 Dariusz Giak 1992
118 Tomasz Gniadek 1992
119 Tomasz Górski 1992
120 Robert Jackiewicz 1992
121 Rafał Józwik 1992
122 Sławomir Kłosowski 1992
123 Dariusz Konieczka 1992
124 Tomasz Korneluk 1992
125 Paweł Kossak 1992
126 Marcin Krajewski 1992
127 Mariusz Lignowski 1992
128 Jarosław Mrozek 1992
129 Adam Penger 1992
130 Cezary Porycki 1992
131 Adam Rauba 1992
132 Piotr Siwik 1992
133 Paweł Suchecki 1992
134 Marek Ślaski 1992
135 Tomasz Wisniewski 1992
136 Emil Wolodzko 1992
137 Bogusław Adamczyk 1993
138 Maciej Bartosiewicz 1993
139 Paweł Dominik 1993
140 Dariusz Dzida 1993
141 Dorota Górska 1993
142 Jacek Janowiak 1993
143 Teodor Jeske-Choiński 1993
144 Marcin Kaplewski 1993
145 Sławomir Kulesza 1993
146 Dariusz Kuzia 1993
147 Romuald Lewicki 1993
148 Robert Maciąg 1993
149 Wojciech Morawski 1993
150 Marek Pokrzywka 1993
151 Sebastian Widuto 1993
152 Piotr Zubalski 1993
153 Paweł Beczak 1994
154 Krzysztof Bińkowski 1994
155 Piotr Bogusz 1994
156 Marian Cichy 1994
157 Andrzej Dąbrowski 1994
158 Sławomir Hładzio 1994
159 Andrzej Idzikowski 1994
160 Wojciech Karolik 1994
161 Krzysztof Kiczkajło 1994
162 Piotr Komor 1994
163 Dariusz Leśny 1994
164 Jarosław Mach 1994
165 Krzysztof Murzyn 1994
166 Plugas Plugasiński :) 1994
167 Adam Seroczyński 1994
168 Włodzimierz Skoczylas 1994
169 Paweł Skrętkowski 1994
170 Piotr Staniszewski 1994
171 Bogdan Szczepański 1994
172 Tomasz Szewczak 1994
173 Mariusz Urban 1994
174 Grzegorz Zych 1994
175 Mariusz Chrostek 1995
176 Tomasz Ciciński 1995
177 Mariusz Domarecki 1995
178 Sebastian Kosowski 1995
179 Jacek Mądry 1995
180 Jarosław Osiecki 1995
181 Jarosław Rogożyński 1995
182 Jarosław Szczęsny 1995
183 Sławomir Szmit 1995
184 Jarosław Grumens Tomczykowski 1995
185 Arkadiusz Wiszniewski 1995
186 Marcin Chorzelewski 1996
187 Mariusz Falkowski 1996
188 Marek Markowski 1996
189 Daniel Mateusiak 1996
190 Zenon Mikulski 1996
191 Grzegorz Zaborowski 1996
192 Arek Brzoskowski 1997
193 MARCIN DOBOSZ 1997
194 Jaś Fasola 1997
195 Paweł Irek 1997
196 Andrzej Jaskuła 1997
197 Artur Kotłowski 1997
198 Adam Makarewicz 1997
199 Zbigniew Markowski 1997
200 Wioleta Mateusiak (Olszewska) 1997
201 Maciej Peranowski 1997
202 Robert Puzycki 1997
203 Arkadiusz Pydyn 1997
204 Daniel Sadoń 1997
205 Maria Samulak 1997
206 Jakub Siemak 1997
207 Maciej Stępka 1997
208 Krzysztof Tyborowski 1997
209 TADEUSZ Zengota 1997
210 Marcin Aronowski 1998
211 Grzegorz Bankowski 1998
212 Aleksander Górski 1998
213 Dariusz Jakubowski 1998
214 Robert Karczewski 1998
215 Marcin Kowalski 1998
216 Damian Kuźniewski 1998
217 Marcin Lotarski 1998
218 Marcin Majewski 1998
219 Grzegorz Romanik 1998
220 Paweł Stępka 1998
221 Wojtek Suchowiecki 1998
222 Dariusz Szlubowski 1998
223 Daniel Świeciak 1998
224 Dariusz Witkiewicz 1998
225 Bartłomiej Wolny 1998
226 Michał Zawierucha 1998
227 Piotr Bałtruszewicz 1999
228 Damian Dzięgo 1999
229 Krzysztof Hrywniak 1999
230 Aleksander Jazdowski 1999
231 Marcin Kabała 1999
232 Marcin Kalinowski 1999
233 Radosław Kędzior 1999
234 Jakub Wilk 1999
235 Tomasz Zdankowski 1999
236 Maciej Zglinski 1999
237 Jarosław Dubrownik 2000
238 Łukasz Kowalski 2000
239 Piotr Miciński 2000
240 Robert Polakowski 2000
241 Dariusz Suwinski 2000
242 Janusz Kunkowski 2001
243 ARTUR ŁAZAR 2001
244 Paweł Sachnowski 2001
245 Kamil Zembrzuski 2001
246 Marcin Malewski 2002
247 Grzegorz Gajewski 2003
248 Cezary Grabowski 2003
249 Marcin Gromke 2003
250 Piotr Hnatiuk 2003
251 Sławomir Kalita 2003
252 Hubert Kalkowski 2003
253 Hubert Kalkowski 2003
254 Paweł Kalkowski 2003
255 Waldemar Kowalkowski 2003
256 Krzysztof Kuciński 2003
257 Grzegorz Łabaj 2003
258 Grzegorz Marcinkowski 2003
259 Marek Margol 2003
260 Łukasz Pękalski 2003
261 Łukasz Puciński 2003
262 Łukasz Pytlarczyk 2003
263 Iza Sadowska 2003
264 Sławomir Walczyk 2003
265 Radoslaw Wojcieszek 2003
266 Paweł Zapaśnik 2003
267 Radosław Dębek 2004
268 Artur Holz 2004
269 Krystian Jazdowski 2004
270 Łukasz Kisiel 2004
271 Paweł Kołacz 2004
272 Marcin Michalski 2004
273 Łukasz Niedźwiecki 2004
274 Mateusz Walczak 2004
275 Maciej Wierzbowicz 2004
276 Tomasz Wilk 2004
277 Łukasz Błażowski 2005
278 Wojciech Daremochwal 2005
279 Mateusz Gabrusianiec 2005
280 Marek Karkut 2005
281 Krystian Kata 2005
282 Gontarski Krzysztof 2005
283 Przemysław Rytel 2005
284 Marcin Szwarc 2005
285 Przemyslaw Wrobel 2005
286 Maciej Goławski 2006
287 Grzegorz Kmieć 2006
288 Mariusz Majorek 2006
289 Marek Żurański 2007
290 Seweryn Klauziński 2008
291 Wojciech Krawczyk 2008
292 Marek Kołodyński 2009
293 Adam Zalewski 2012
294 Mateusz Dąbrowski 2014
295 Daniel Romasiuk 2015

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie
ul. Bałtycka 37 A

sekretariat: 89 527 92 65
sekretariat/centrala: 89 527 51 91
fax: 89 522 69 70