Dodatkowe zajęcia dla uczniów

 

ZAJĘCIA  DODATKOWE  DLA  UCZNIÓW  2018/2019

   

Nazwisko i imię

DZIEŃ

GODZINY

SALA NR

RODZAJ ZAJĘĆ

1.

Andruszkiewicz Wojciech

środa

14:00 - 15:45

202/209

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

2.

Bogdanowicz Barbara

środa

7:05 - 7:50

9

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce, przygotowanie do matury

3.

Bondarczuk Marta

piątek

14:10 - 14:55

107

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

4. Borucki Marek środa 14:10 - 14:55 22c praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

5.

Czyczyn Magdalena

poniedziałek

7:05 - 7:50

7

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

6.

Daniszewski Marcin

wtorek

15:00 - 15:45

36

koło programowania

7. Dondalska Mirosława wtorek 7:10 - 7:55 14c praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

8.

Dziadura Małgorzata

środa

7:05 - 7:50

119

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

9.

Furtak Bartosz

czwartek

15:00 - 15:45

217/KF

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce, koło krótkofalarskie

10.

Gawroński Adam

czwartek

15:00 - 15:45

118

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce, koło krótkofalarskie

11.

Goławski Jakub

wtorek

15:00 - 15:45

34C

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

12.

Hiszpańska Anna

wtorek

środa

8:30 - 9:30

14:10 - 15:30

108

przygotowanie do podjęcia pracy w Niemczech

13.

Iwaniec Jarosław

środa

7:05 - 7:50

201

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

14.

Jabłońska Anna

środa

15:00 - 15:45

204 

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

15.

Jackiewicz Nina

czwartek

15:00 - 15:45

22

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

16.

Jaroń Piotr

środa

7:05 - 7:50

22

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

17.

Jurkiewicz Iwona

czwartek

15:00 - 15:50

6/12c

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

18. Kalinowska Ewa wtorek

7:15 - 8:00

wybrane środy 14:30 - 15:30

105 praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

19.

Karulak Małgorzata

czwartek

7:05 - 7:50

225

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

20.

Kołodziejska Agnieszka

wtorek

14:10 - 14:55

221

przygotowanie do konkursów i olimpiad

21.

Krupiński Robert

piątek

7:10 - 7:55

203

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

22.

Krysiak Magdalena

piątek

7:15 - 7:55

24C

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

23.

Łabędzki Grzegorz

środa

15:00 - 15:45

sala w-f

zajęcia wychowania fizycznego

24.

Łokuciejewska Danuta

czwartek

14:55 - 15:40

103

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

25. Łukaszewicz Jacek środa 16:00 - 16:45 23c praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

26.

Machura Jacek

czwartek

15:00 - 16:00

21

przygotowanie do egzaminów zawodowych

27.

Madziewicz Anna

wtorek

15:00 - 15:45

207

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

28.

Marcinkiewicz Mateusz

czwartek

14:55 - 15:40

36

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

29.

Oleh Grzegorz

czwartek

14:10 - 14:55

22c

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

30.

Opała Krzysztof

czwartek

15:00 - 15:45

115

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

31.

Parciak Krystian

środa

14:10 - 14:55

21

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

32. Pękała Tomasz środa 14:10 - 14:50 221 praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

33.

Pniewski Mariusz

piątek

7:05 - 7:50

21C

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

34.

Połomski Henryk

czwartek

15:00 - 15:45

114

przygotowanie do egz. E.8 i E.24

35.

Rejzner Maciej

poniedziałek

15:00 - 16:00

sala WF

zajęcia sportowo-rekreacyjne

36.

Romancewicz Barbara

wtorek 15:00 - 15:45 206 praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

37.

Róziecka Maria

środa

15:00 - 16:00

102

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

38.

Rydzio Mariusz

poniedziałek

15:00 - 15:55

103

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

39.

Sankowski Jarosław

poniedziałek

15:00 - 16:00

sala w-f

zajęcia sportowo-rekreacyjne

40.

Sarnowska Aleksandra

czwartek

14:55 - 15:40

109

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

41. Skolimowska Urszula czwartek 14:10 - 14:55 8 praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce
42. Stawski Zbigniew czwartek 14:55 - 15:40 022 praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

43.

Strużyński Grzegorz

czwartek

15:00 - 15:45

217

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

44. Stypik Zbigniew wtorek 15:00 - 15:45 22c praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

45.

Suświłło Krzysztof

czwartek

15:00 - 15:45

227

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce, kółko fizyczne

46. Symonajć Bożena czwartek 14:10 - 14:55 9 praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

47.

Szałkowska Hanna

czwartek

14:10 - 14:55

7

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce, przygotowanie do matury

48.

Szefler Hanna

wtorek

14:10 - 14:55

120

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

49.

Szumski Mariusz

środa

14:00 - 15:00

106

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

50.

Tatar Małgorzata

poniedziałek

15:00 - 15:45

205

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

51. Walczak Ewa środa 15:00 - 15:45 sala w-f praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

52.

Waszkielis  Katarzyna

poniedziałek

15:00 - 16:00

104

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

53.

Węgrecki Grzegorz

czwartek

15:00 - 15:45

207

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

54.

Wielechowska Miroslawa

wtorek

15:00 - 15:45

23c

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

55.

Wiszomirski Andrzej

wtorek

13:20 - 14:05

siłownia

zajęcia sportowo-rekreacyjne

56.

Wiśniewska Aleksandra

wtorek

15:00 - 15:45

3

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

57.

Ziętek Ewa

środa

8:50 - 9:35

202

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie
ul. Bałtycka 37 A

sekretariat: 89 527 92 65
sekretariat/centrala: 89 527 51 91
fax: 89 522 69 70