Dodatkowe zajęcia dla uczniów

 

ZAJĘCIA  DODATKOWE  DLA  UCZNIÓW  2016/2017

 
 

   

Nazwisko i imię

DZIEŃ

GODZINY

SALA NR

RODZAJ ZAJĘĆ

 

1.

Andruszkiewicz Wojciech

środa

14.10-14.55

202

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

2.

Białek Łukasz

poniedziałek

15.00-15.45

106

praca z uczniami mającymi problemy w nauce

 

3.

Bielewski  Tomasz

czwartek

14.00-15.00

215

pomoc w przygotowaniu do podjęcia pierwszej pracy

 

4.

Bogdanowicz Barbara

opieka nad samorządem

wg potrzeb

9 lub 7

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

5.

Bondarczuk Marta

środa

15.00-15.45

107

przygotowanie do matury, praca z uczniem mającym problemy w nauce

 

6.

Borucki Marek

piątek

14.10-15.00

22C

rozwijanie dodatkowych zainteresowań uczniów

 

7.

Daniszewski Marcin

środa

15.00-16.45

03C

koło programowania

 

8.

Dziadura Małgorzata

wtorek

7.05-7.50

119

praca z uczniem mającym problemy w nauce

 

9.

Fidrych Teodora

środa

7.10-7.55

203

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

10.

Furtak Bartosz

środa

7.15-8.00

217

koło krótkofalarskie, praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

11.

Gawroński Adam

czwartek

15.00-15.45

218

koło krótkofalarskie, praca z uczniem zdolnym  i mającym problemy w nauce

 

12.

Goławski Jakub

wtorek

15.00-15.45

34C

praca z uczniem mającym problemy w nauce

 

13.

Górski Grzegorz

czwartek

15.00-15.45

36

koło sieci komputerowych

 

14.

Hiszpańska Anna

poniedziałek
wtorek

14.10-15.30
13.20-14.30

108

przygotowanie do matury  i do podjęcia pracy                                                                    praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

15.

Iwaniec Jarosław

wtorek

7.05-7.50

201

praca z uczniem mającym problemy w nauce

 

16.

Jabłońska Anna

poniedziałek


15.00-16.30

204/sala gimnast.

praca z uczniem zdolnym i  mającym problemy w nauce , zawody w piłkę siatkową

 

17.

Jackiewicz Nina

wtorek

15.00-15.45

206

praca z uczniami mającymi problemy w nauce, przygotowanie do egzaminów zaw.

 

18.

Jaroń Piotr

środa

7.05-7.50

104

praca z uczniem mającym problemy  w nauce, przygotowanie do matury

 

19.

Jurkiewicz Iwona

środa

15.00-16.00

6/O3

praca z uczniem  zdolnym i mającym problemy w nauce 

 

20.

Kalinowska Ewa

poniedziałek

14.10-15.45

105

praca z uczniem  zdolnym  i mającym problemy w nauce

 

21.

Karulak Małgorzata

środa

14.10-15.30

225

praca z uczniem mającym problemy w nauce , przygotowanie do matury

 

22.

Kołodziejska Agnieszka

środa

14.10-14.55

221

szkolne koło PCK, przygtowanie uczniów do konkursów tematycznych

 

23.

Lis Tomasz

czwartek

14.10--14.55

6

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

24.

Łabędzki Grzegorz

poniedziałek

15.00-15.45

tenis stołowy

zajęcia sportowo-rekreacyjne

 

25.

Łokuciejewska Danuta

czwartek

7.10-7.55

103

praca z uczniem mającym problemy w nauce, przygotowanie do matury

 

26.

Machura Jacek

piątek

15.00-15.45

21

przygotowanie do egzaminów zawodowych,   koło techniczne - od II sem.

 

27.

Madziewicz Anna

wtorek

15.00-15.45

207

praca z uczniem mającym problemy w nauce

 

28.

Marcinkiewicz Mateusz

wtorek

7.10-7.55

102

praca  dla uczniów zdolnych i mających problemy w nauce

 

29.

Materna Jan

czwartek

15.00-.15.45

104

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

30.

Opała Krzysztof

czwartek

15.00-15.45

115

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

31.

Pniewski Henryk

środa

15.00-15.45

21C

przygotowanie do matury, praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

32.

Połomski Henryk

wtorek

14.10-14.55

114

przygotowanie do egzaminu praktycznego

 

33.

Rejzner Maciej

środa

15.00-15.45

siłownia

zajęcia sportowo-rekreacyjne

 

34.

Róziecka Maria

wtorek

15.00-15.45

102

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce, zajęcia plastyczno-artystyczne

 

35.

Salczyńska Alicja

poniedziałek

15.00-16.00

9

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

36.

Sankowski Jarosław

czwartek

15.00-16.00

sala gimnast.

zajęcia sportowo-rekreacyjne

 

37.

Sarnowska Aleksandra

wtorek

15.00-15.45

109

praca z uczniem mającym problemy w nauce

 

38.

Suświłło Krzysztof

wtorek

14.10-15.00

227

przygotowanie do matury, praca z uczniem mającym problemy w nauce

 

39.

Symonajć Bożena

czwartek

15.00-15.45

8

przygotowanie do matury

 

40.

Szefler Hanna

wtorek

15.00-15.45

220

przygotowanie do matury, praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

41.

Tatar Małgorzata

wtorek

14.10-15.00

205

praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 

42.

Wasilewska Agnieszka

czwartek

15.00-15.45

13A

praca z uczniem mającym problemy

 

43.

Waszkielis  Katarzyna

piątek

14.10-15.45

104

praca z uczniem zdolnym i  mającym problemy w nauce

 

44.

Węgrecki Grzegorz

czwartek

15.00-15.45

207

praca z uczniem zdolnym i  mającym problemy w nauce

 

45.

Wiszomirski Andrzej

wtorek

14.55-16.25

sala gimnast..

koszykówka, tenis stołowy, boks

 

46.

Wiśniewska Aleksandra

czwartek

14.10-14.55

25C

przygotowanie do matury, praca z uczniem mającym problemy w nauce

 

47.

Zawicki Konrad

 wtorek

7.10-7.55

216

praca z uczniem zdolnym, przygotowanie do egzaminów zawodowych

 

48.

Ziętek Ewa

czwartek

14.10-15.15

202

przygotowanie do matury, praca z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce

 
             
 

Olsztyn, dn. 07.10.2016 r.

         

 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie
ul. Bałtycka 37 A

sekretariat: 89 527 92 65
sekretariat/centrala: 89 527 51 91
fax: 89 522 69 70