Odwiedziny przedszkolaków

       Dzieci z przedszkola Akademii Wychowania Przedszkolnego odwiedziły naszą szkołę. W przyszłości na pewno będą chciały zostać inżynierami (nawet dziewczynki), bo niektóre z nich już zostały „małymi technikami teletransmisji” za …….wykonanie telefonu z kubeczków jogurtowych połączonych sznurkiem ( to naprawdę działa! ) 
       Na przedszkolaków przed Szkołą czekał SPIDERMEN, który eksponował swoje umiejętności wspinaczkowe. Towarzyszył mu OSIOŁEK KŁAPOŁUCHY. Pierwszym punktem wycieczki było odwiedzenie gabinetu Dyrektora. Oczywiście, każdy maluch chciał usiąść w jego fotelu . Dzieci oglądały na patio pracę drona i robota, obserwowały zajęcia w pracowni lutowania, mogły porozmawiać – niczym w centrali telefonicznej- przez telefon, obejrzały migające i świecące eksponaty skonstruowane przez uczniów na warsztatach, wykonały przypinki ze zdjęcia twarzy , Myszką Miki i Minnie.
       To pierwsze ale zapewne nie ostatnie tak niecodzienne wydarzenie w naszej Szkole, które rozbudziło wyobraźnię maluszków, wprowadzając je w świat elektrotechniki i elektroniki.

Wobec powyższych faktów olsztyński Elektronik w związku z rekrutacją na rok 2030 może spać spokojnie!

 

 

Odwiedziny przedszkolaków

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie
ul. Bałtycka 37 A

sekretariat: 89 527 92 65
sekretariat/centrala: 89 527 51 91
fax: 89 522 69 70