W Elektroniku Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” – trochę inaczej niż zwykle- Manekin Challenge – zabawne spotkanie z bohaterami wyjątkowych książek!!!

           W Elektroniku Akcja  „Jak nie czytam, jak czytam” – trochę inaczej niż zwykle- Manekin Challenge – zabawne spotkanie z bohaterami wyjątkowych książek!!!

8.06.2018 roku dzięki uczniom klasy I Tma był naprawdę fajnym dniem!! :)

Bohaterowie ulubionych powieści zeszli z kart książek i zawładnęli naszą wyobraźnią.

Na korytarzach szkoły  można było spotkać niezwykłe postaci. Pojawił się Kubuś Puchatek wraz z Prosiaczkiem i Kłapouchym. Czarował Harry Potter, pląsał tolkienowski Elf, a „Dziewczyna z pomarańczami” uwodziła pięknym strojem i urodą.  

Kapłan z powieści K. Kotowskiego razem z bohaterami „Metra 2033” i Mistrzem z cyklu Assassi’s Creed  przenieśli atmosferę książek s-f do szkolnej rzeczywistości. 

Niezwykle realistycznie odtworzona została postać żołnierza z batalionu „Zośka”, którego charakteryzacja była wręcz żywcem przeniesiona z planu filmowego” Kamienie na szaniec”. Wśród tych postaci przechadzała się majestatycznie „Nauczycielka muzyki” z romansu Janice Lee, a z dzwonkiem w ręku hałasował i porządku pilnował i wszędobylski skrzat z książki „Co słychać u Siedmiu krasnoludków”  H. Schirnec’a.

Świetnie się razem bawiliśmy!!!!

 

W Elektroniku Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” – trochę inaczej niż zwykle- Manekin Challenge – zabawne spotkanie z bohaterami wyjątkowych książek!!!

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie
ul. Bałtycka 37 A

sekretariat: 89 527 92 65
sekretariat/centrala: 89 527 51 91
fax: 89 522 69 70